EN KURALLARı OF OKEY OYNA

En Kuralları Of okey oyna

En Kuralları Of okey oyna

Blog Article

- Tahtanızda medarımaişetinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yüzındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her hileci aynı şekilde tahtasında davranışine yaramayan taşını sağ kendi sağ cepheındaki alana buzakıyor.

Düzgülü ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, külah kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz başüstüneğunda kısa oyunlar hevesliarak hoppadak bitirebilir yada bolca vaktiniz varsa bitirme saykaloriı yükselterek vaktinizi dörtköşe bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Okey oyunu, internet angajmansı olmadan elektronik beyinınız üzerinde en popüler ve çalgılı çağanaklı masa oyunlarından biri olan Okey'i ücretsiz olarak oynayabilmeniz geliştirilen bir oyundur.

Oyuna misafir duhuli hakkı da teşhismıştır; böylece siteye ilk öğün bağlanan kişilerin siteyi tanıması katkısızlanmıştır. üste sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az alim kişilerin bile giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilişkin yazgılar da ektir. Oyununun terimlerinin fehvaını da sitemizden haydi haydi öğrenebilirsiniz.

Üstelik çıktı sitelerde deneme sistemleri bile aktiftir. Doğrusu sitelere giriş bünyeldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde se zatî done paylaşımı kuruluşlmadan külah katılımları gerçekleştirilebilmektedir.

Cihet taraftan encam taşları da davranışinize yaraması halinde alarak, elinizdeki nöbete yaramayan taşları canip oyuncuya atmanız gerekmektedir. özge kullanıcıların attığı taşlara gereğince, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden tehlikesiz başüstüneğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Misafir düzenci olarak oyunlara dahil olup, eğer ortamı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz zaman bileğmaslahattirebilirsiniz.

Sanal ortamda güvenemediğiniz insanoğlu adına bir numara başına yahut arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oyna yapabiliyorsunuz.

Şeker kabil odalarda keyifli muhabbetlerin radyo yayınları ile desteklenmesi de çevrimiçi yöntem avantajlarındandır. Ayrıca radyolarda oyuncuların özel olarak murat sunum istem etmeleri bile imkanlar dahilindedir. Tavla, batak kadar oyunların yüzı keşik masa oyunları içerisinde zemin düzlük okey oyunu ile ait kendinizi yükseltmek ve yeni taktikleri tutulmak isterseniz, bu mevzuda sizlere iş verecek olan çok okkalı adetda siteyi bulmanız olanaklı olacaktır. Çoklu kullanıcılarla omuz omuza oynayabileceğiniz bu piyes sebebiyle vaktinizin sefalı bir şekilde geçeceğinden sakıncasız olacaksınız.

Son dönemlerin olmazsa olmazlarından birisi taşınabilir piyes uygulamalarıdır. Bunlar ortada belde vadi oyunlardan birisi olarak okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar yardımıyla sükûnet edebilirsiniz.

öylemi ali bal sana nazaran öyle fakat benim elektronik beyinımda taşları hileırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıyorum

Tatbik genel anlamda sitenin sohbet üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu tarz kullanıcılara nazaran mutasavvertır. Site içinde dostça kılmak ve şeriklik iktisap etmek maksadı ile gelenlerin skorsı enikonu fazladır.

bu ne biliyor musunuz rüfeka bunlar oyunnun adresi talip giriş yapar oynar lütfen oynayın çok güzel bi katakulli ismini söylüdeğerlendirme marifet adası ihvan

Ihvanınızla keşfet beraber oynama olanakının olması da başka okey oyunlarına nazaran kritik bir avantajın göstergesidir.

okey
okey oyna

Report this page